Menu
Ваш кошик

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

Антисилікон

Якщо ви збираєтеся пофарбувати кузов автомобіля, не обійтись без такої процедури, як знежирення. Якщо пропустити цей етап, то це призведе до нерівномірного нанесення шару фарби, а також може спричинити її відшаровування. Причина в тому, що на металі залишаються сліди не тільки бруду, який можна змити водою, але і паливно-мастильних матеріалів, видалити які можна тільки за допомогою спеціальних засобів: антисилікону та знежирювача .

Основні властивості

Розчинник силікону є універсальним засобом видалення забруднень органічного характеру, як з металевих поверхонь, так і з інших деталей. Використовуючи очищувач силікону , ви отримаєте:

  • простоту проведення операцій із монтажу;

  • легко і просто позбудіться плям та інших забруднень якщо вони органічного походження (олія, жир та ін);

  • отримайте знежирену поверхню без розлучень;

  • суттєво заощадите час, нерви та гроші.

Застосування

Крім підготовки до фарбувальних робіт, засіб для видалення силікону може застосовуватися для чищення коробок передач, зчеплень, гальмівних колодок та ін. Але при цьому слід знати, що він може зіпсувати пластик або лакове покриття. Тому у цих випадках застосовувати його необхідно обережно, протестувавши на невеликій ділянці.

Сама технологія нанесення відрізняється залежно від мети. Якщо йдеться про знежирення деталей, досить просто нанести його на поверхню і дати самостійно стекти разом з брудом. Якщо ж йдеться про підготовку до фарбування, то процес відбувається у кілька етапів:

  • видаляються частини старого покриття;

  • наноситься розчинник для силіконового герметика ;

  • важливо, щоб ваше змивання для силікону не вступало в реакцію з алюмінієм. У цьому необхідно впевнитись заздалегідь;

  • після нанесення видалення силікону іншою серветкою видаліть розлучення;

  • зачекайте, щоб температура кузова зрівнялася з температурою камери, так як під час обробки вона впала;

  • щоб уникнути повторних забруднень, не чіпайте кузов руками.

Ціна питання і де знайти

Вам не доведеться довго бігати у пошуках антисилікону і купити його досить просто у будь-якому автомобільному магазині. А ще простіше та дешевше – замовити через Інтернет. Порадує вас антисилікон і ціною - вона цілком доступна.

Якщо ви вирішили зайнятися фарбуванням вашого автомобіля, не сумнівайтеся - засіб для зняття силікону - це найкращий вибір, який забезпечить ідеальний результат.

Виробник: NOVOL Код товару: 10383_nash
Змивка для видалення силікону PLUS 780 – це суміш органічних розчинників, що дозволяє швидко та ефективно видалити різні забруднення з ремонтованої поверхні, у тому числі жири, силікони та масла. ;..
193.36 грн 235.80 грн
Без ПДВ:193.36 грн
Виробник: MOBIHEL Код товару: 11153_nash
Примітка: Антисиліконовий засіб для чищення (антисиликон) Mobihel 1л. Застосовується для очищення жерсті та міжшарового очищення у разі зашпатльованої поверхні та двошарового фарбування з метою попередження появи різних дефектів на фарбованій поверхні. Не рекомендується торкатися очищеної поверхні ..
209.74 грн 255.78 грн
Без ПДВ:209.74 грн
Виробник: MOBIHEL Код товару: 11658_nash
Примітка: Антисиліконовий засіб для чищення (антисиликон) Mobihel 1л. Застосовується для очищення жерсті та міжшарового очищення у разі зашпатльованої поверхні та двошарового фарбування з метою попередження появи різних дефектів на фарбованій поверхні. Не рекомендується торкатися очищеної поверхні ..
944.69 грн 1152.06 грн
Без ПДВ:944.69 грн
Виробник: APP Код товару: 10448_nash
APP W900 Silikonentferner Змивка силікону знежирювач це засіб для чищення та знежирення, забезпечуючи оптимальну адгезію нанесених продуктів, запобігає утворенню силіконових кратерів під час фарбування. Призначено для видалення таких забруднень, як: силікон, олії та жири з поверхонь, призначених для..
249.90 грн
Без ПДВ:249.90 грн
Виробник: APP Код товару: 11832_nash
Засіб, що чистить і знежирює, забезпечуючи оптимальну адгезію нанесених продуктів, запобігає утворенню силіконових кратерів під час фарбування. Призначено для видалення таких забруднень, як: силікон, олії та жири з поверхонь, призначених для фарбування. Для застосування на металах, старих фарбах, ґр..
922.76 грн
Без ПДВ:922.76 грн
Виробник: Velvana Код товару: 12596_nash
Засіб для знежирення та зняття з поверхні поліролей на силіконовій t< /b>..
69.07 грн
Без ПДВ:69.07 грн
Виробник: SP-CAR Код товару: 12210_nash
Призначений для видалення силікону, значно покращує зчеплюваність з основою поверхні.< family: Arial, helvetica; margin-top: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-size: 12px; letter-spacing: 0px;"..
113.40 грн
Без ПДВ:113.40 грн
Виробник: NCPro Код товару: 12087_nash
Змивання силікону знежирювач NCPro – засіб для чищення та знежирення, що забезпечує гарну адгезію нанесених продуктів і запобігає утворенню силіконових кратерів під час фарбування поверхні. Після нанесення на поверхню позбавляє таких забруднень, як силікон, масла, жири. Застосовується на поверхнях м..
198.24 грн
Без ПДВ:198.24 грн
Виробник: NCPro Код товару: 12086_nash
Змивання силікону знежирювач NCPro – засіб для чищення та знежирення, що забезпечує гарну адгезію нанесених продуктів і запобігає утворенню силіконових кратерів під час фарбування поверхні. Після нанесення на поверхню позбавляє таких забруднень, як силікон, масла, жири. Застосовується на поверхнях м..
921.90 грн
Без ПДВ:921.90 грн
Виробник: SPECTRAL Код товару: 13284_nash
SPECTRAL EXTRA W785 змивка силікону і жиру водорозчинна< -bottom: 0.75em; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(51, 51, 51); font-family: OpenSans, Arial, Tahoma, Helvetica, "Liberation Sans", sans-serif; font-size: 13px;">Властивості:Універсальна змивкаУсуває забруднення від жиру та силіконуДілікат..
423.76 грн 498.54 грн
Без ПДВ:423.76 грн
Виробник: SPECTRAL Код товару: 13313_nash
Очищувач пластмас антистатичний SPECTRAL PLAST 815Властивості::Ефективно усуває забруднення від жиру та силіконуПокращує адгезію до пластмасАнтистатична дія..
488.73 грн 574.98 грн
Без ПДВ:488.73 грн
Виробник: SPECTRAL Код товару: 13283_nash
Змивка силікону SPECTRAL EXTRA 785 5,0 л&bt;/bt;Очищувач поверхні перед фарбуванням. Забезпечує видалення таких забруднень як: силікон, технічні мастила, воски та поліролі, солі та д.р. Завдяки використанню, усуває дефекти фарбування, викликані реакцією ЛКМ із забрудненою поверхнею...
1170.60 грн 1377.18 грн
Без ПДВ:1170.60 грн
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)