Menu
Your Cart

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

Легка шпаклівка

Легкая шпаклевка - уникальное покрытие объединяющая в себе два вида шпаклевок: заполняющую и отделочную.

            Ремонт может быть необходим на любой части кузова автомобиля и место работы определяет вид шпатлевки, который необходимо будет купить. Кроме мастерства на процесс и результат работы влияют подобранные материалы. Только с верно подобранным арсеналом смесей можно обеспечить легкую шпаклевку.

            Легкая шпаклевка доступна каждому.

            Для достижения желаемого результата, а именно выравнивание поверхности детали авто, необходимо разобраться какой материал нужно применить. Ни так давно на рынке шпаклевок для авто появился новый продукт - легкая шпаклевка.

            Мировые производители продолжают развиваться и как результат - рынок автоматериалов получил уникальную шпаклевку. Преимущества легкой шпаклевки:

-       заполняет все дефекты, трещины и неровности;

-       создает идеально ровный слой;

-       имеет мягкую текстуру;

-       быстро высыхает;

-       практически ничего не весит.

Плотность шпаклевки уменьшена на 40% в сравнении с шпаклевками других видов. За счет такой особенности шпаклевка почти невесома и совершенно не утяжеляет те участки и детали, которые обрабатывают. Такие показатели достигнуты благодаря специальным добавкам и примесям в шпаклевке.

Обеспечить для себя легкую шпаклевку поможет современный ассортимент и специалисты нашего магазина.

Виробник: NOVOL Код товару: 10406
LIGHT - легка шпаклівка, що наповнює. Завдяки застосуванню спеціального роду наповнювачів її питома вага майже на 40% нижча порівняно з типовими шпаклівками. Ефектом цього є легкість шліфування та низька усадка під час затвердіння. Ці властивості, що поєднуються з гарною адгезією, дозволяють застосо..
347.03 грн 385.59 грн
Без ПДВ:347.03 грн
Виробник: NOVOL Код товару: 18651
MULTILIGHT - легка шпаклівка, що наповнює. Завдяки застосуванню спеціального роду наповнювачів її питома вага майже на 40% нижча порівняно з типовими шпаклівками. Ефектом цього є легкість шліфування та низька усадка під час затвердіння. Ці властивості, що поєднуються з гарною адгезією, дозволяють за..
463.51 грн 515.01 грн
Без ПДВ:463.51 грн
Виробник: SOLID Код товару: 11349
SOLID MULTI LIGHT полегшена середньозерниста поліефірна шпаклівка, застосовується як наповнювальна та довідкова. Має високу адгезію до сталі, гальванізованих, оцинкованих, алюмінієвих, пластикових поверхонь. Завдяки спеціальному наповнювачу вона приблизно на 40% легша за аналогічну наповнювальну шпа..
525.34 грн 656.67 грн
Без ПДВ:525.34 грн
Виробник: SPECTRAL Код товару: 13321
Novol Шпаклівка SOFT LIGHT - Шпаклівка багатофункціональнаВластивості:Мультифункціональна поліефірна шпаклівкаЗ'єднує в собі якості заповнювальної та оздоблювальної шпаклівкиВикористання сучасних наповнювачівІндикатор, що показує правильно вимішану шпаклівку з затверджувачемКремова консистенція та л..
574.94 грн 638.82 грн
Без ПДВ:574.94 грн
Виробник: CHAMALEON Код товару: 26265
Нова легка шпаклівка зі скловолокном – інноваційний продукт з унікальними властивостями. Важить майже вдвічі менше, ніж звичайна шпаклівка, тому не обтяжує деталь, що ремонтується. Завдяки унікальним наповнювачам не утворює пір. Легко шліфується, еластична, має відмінну адгезію до різних матеріалів...
290.71 грн
Без ПДВ:290.71 грн
Виробник: CHAMALEON Код товару: 26264
Нова легка шпаклівка зі скловолокном – інноваційний продукт з унікальними властивостями. Важить майже вдвічі менше, ніж звичайна шпаклівка, тому не обтяжує деталь, що ремонтується. Завдяки унікальним наповнювачам не утворює пір. Легко шліфується, еластична, має відмінну адгезію до різних матеріалів...
482.16 грн
Без ПДВ:482.16 грн
Виробник: CHAMALEON Код товару: 26262
Нова комбінація високотехнологічних дрібнозернистих мікрочастинок та суміші базових та легких частинок надає цій шпаклівці унікальні властивості. Завдяки новим наповнювачам шпаклівка ідеально забезпечує швидке та ідеально рівне нанесення. На відміну від звичайної шпаклівки, вона вимагає мінімальної ..
471.81 грн
Без ПДВ:471.81 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)