Menu
Your Cart

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

Серветки, рушники

Перед выполнением лакокрасочных работ с кузовом либо деталями автомобиля необходимо убедится в идеальной чистоте поверхности под покраску, отсутствии пыли и грязи. Потому что даже самая крошечная пылинка, которая почти не заметна, способна подпортить результат покрытия, поверхность не станет максимально гладкой, и не будет иметь блеска. Частички мусора на плоскости под покраску способствуют образованию шершавости и неровностей. Чтобы избежать подобных проблем прекрасно подойдет салфетка для полировки автомобиля. Она используется во время чистки поверхности перед ее покрытием.

Характерные особенности автомобильных салфеток

Такие материалы при изготовлении пропитываются специальным веществом, которое способно снимать статический заряд с поверхностей. Благодаря этой особенности, автомобильные салфетки служат удалению самых мелких загрязнений. Материал из специфического состава не содержит растворителя и не способен повредить либо подпортить чистящую плоскость. При этом он не крошится и не оставляет за собой ворсы на месте чистки. Влажные салфетки для автомобиля обладают многими преимуществами.

  1. Способствуют быстрой очистки необходимой поверхности – автомобильного кузова, грузовика, лодки, мебелей, аксессуаров.

  2. Гарантируется идеальная чистота металлической, пластмассовой, либо деревянной плоскости перед покрытием ее лакокрасочными строительными материалами.

  3. Удобство и легкость при использовании.

  4. Доступная цена.

Антистатические салфетки – одна из самых необходимых вещей для водителя и автомобильного мастера. Они упрощают рабочий процесс, делая подготовку поверхности и ремонт авто более быстрым. Материал простой в применении и качественно служит. Без особых усилий нужно равномерно круговыми движениями протирать поверхность машины или деталей. Еще этот материал применяется для обезжиривания плоскости перед началом работ.

На сайте интернет – магазина «Автокраски» можно заказать салфетки антистатические разнообразных видов с отличающими характеристиками по самым выгодным ценам. На интернет странице предоставлен каталог сопутствующих материалов для автолюбителей и механиков.

Виробник: 3M Код товару: 12399_nash
Для досягнення високої якості фарбування кузова дуже важливо повністю очистити поверхню від частинок пилу та бруду, не залишаючи при цьому ні слідів, ні ворсу. Сучасні технології компанії 3М дозволили створити покоління липких протирочних серветок, які: Повністю поглинають частинки пилу. Не залишают..
111.07 грн 123.41 грн
Без ПДВ:111.07 грн
Виробник: APP Код товару: 10460_nash
Двошаровий, високоякісний обтиральний матеріал із чистої целюлози білого кольору з підвищеною механічною міцністю. Структура поверхні (гофрування за технологією МІКРО) забезпечує швидке поглинання рідин, мастил та мастил, а також очищення з дуже високою продуктивністю. З низьким утворенням пилу чудо..
422.14 грн
Без ПДВ:422.14 грн
Виробник: APP Код товару: 10461_nash
ТРИСЛАЙНИЙ паперовий обтиральний матеріал, виготовлений спеціальним методом „точка – точка". Після тиснення три шари склеюються, що надає матеріалу виняткову міцність, а повітря, що знаходиться між шарами, забезпечує хорошу поглинання...
740.03 грн
Без ПДВ:740.03 грн
Виробник: APP Код товару: 10484_nash
Серветки служать для збирання пилу і дрібних забруднень, що залишилися, безпосередньо перед фарбуванням. Одночасно очищаючи та знімаючи статичну напругу з поверхні, призначеної для фарбування, застосування серветки завжди необхідно у кожній фарбувальній майстерні...
19.54 грн
Без ПДВ:19.54 грн
Виробник: APP Код товару: 12038_nash
Двостороння серветка з мікрофібри, що абсорбує пил, з двома типами мікроволокон різної довжини. Надзвичайно м'які мікроволокна з обох боків поверхні серветки дозволяє швидко та якісно видаляти будь-які забруднення. Завдяки своїй м'якості серветка особливо підходить для видалення слідів від полірувал..
90.30 грн
Без ПДВ:90.30 грн
Виробник: APP Код товару: 12036_nash
За рахунок спеціального плетіння волокон зелена серветка забезпечує значно ефективніше видалення слідів від пасти, і що найбільш важливо – ідеально підходить для полірування скла, кераміки, нержавіючої сталі, дзеркал, шибок, а також для очищення пластикових елементів. Завдяки особливій структурі вол..
81.70 грн
Без ПДВ:81.70 грн
Виробник: APP Код товару: 12037_nash
Серветка з мікрофібри темно-синього кольору, що відрізняється високою поглинаючою здатністю, з більш щільним плетивом використовується для остаточного видалення слідів воску та полірувальних препаратів, які протягом тривалого часу залишалися на поверхні. Залишає глибокий блиск без "ефекту пилення". ..
79.55 грн
Без ПДВ:79.55 грн
Виробник: NCPro Код товару: 12070_nash
Обтиральний папір двошаровий складається із чистої целюлози білого кольору, має підвищену механічну міцність. Структура поверхні (гофрування за технологією МІКРО) забезпечує швидке поглинання рідин, мастил та мастил, а також очищення з дуже високою продуктивністю. Прекрасно підходить для очищення, щ..
406.35 грн
Без ПДВ:406.35 грн
Виробник: NCPro Код товару: 12069_nash
Обтиральний матеріал тришарової структури протидіє розриванню паперу навіть під час очищення нерівних та гострих поверхонь. Використовується для роботи при найважчих та найважчих забрудненнях. Чудово вбирає, добре використовується разом із розчинниками. З низьким утворенням пилу не залишає порошинок..
479.88 грн
Без ПДВ:479.88 грн
Виробник: NCPro Код товару: 12068_nash
Серветка антистатична служить для збирання пилу та дрібних забруднень із поверхні, призначеної для лакування...
20.43 грн
Без ПДВ:20.43 грн
Код товару: 12183_nash
поліпропіленова для антисилікону..
11.61 грн
Без ПДВ:11.61 грн
Серветка антистатична
Немає в наявності
Код товару: 11423_nash
Антистатична липка серветка чудово збирає пил та забруднення з поверхні, підготовленої до фарбування...
15.91 грн
Без ПДВ:15.91 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)