Menu
Ваш кошик

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

Грунт по пластику

Грунтовка по пластику – сполучний шар, який наноситься на кузов автомобіля під час проведення ремонтних робіт.

            Пластик все частіше і більше використовується в промисловості. Всі ущільнювачі та деталі автомобіля, що знаходяться в безпосередній близькості до дорожнього покриття, виконані з пластику. Через нерівності на дорозі, а також присутність сміття і гравію під час руху пластикові частини часто піддаються деформації. І, як наслідок, вм'ятини та тріщини, що потребують ремонту кузова.

            Властивості ґрунтовки для пластику

            Під час проведення ремонтних робіт слід дотримуватися рівня професіонала та використовувати матеріали щодо їх призначення. Для цього слід розуміти особливість та поведінкову характеристику сумішей.

       Основна та найголовніша особливості праймера для пластику полягає в його еластичності. Як матеріал, пластик має рухливість, тому суміші які на нього наносяться повинні бути такі ж рухливі та еластичні. В іншому випадку, при першому ж дотику з сторонніми частинками покриття піде тріщиною.

       Праймер по пластику необхідний при проведенні робіт. Через специфічну поверхню пластику, якщо на нього почати наносити шпаклівку або фарбу, то шари почнуть розтікатися і сповзати. За своєю структурою їм буде важко зачепитися за пластикову поверхню. Ґрунтовка дозволяє це питання вирішити.

            Ціна ґрунтовки для пластику не відрізняється від цін на ґрунтовки по інших поверхнях. Деякі майстри грунтовку із пластику називають прайм із пластику. І хоч "прайм" - відноситься більше до обробки скла автомобіля, суті таке найменування не змінює. Адже "прайм" теж забезпечує зчеплення поверхні із шаром, що закладається.

Популярність ґрунту по пластику в останні роки сильно зросла, тому що на дорогах стало з'являтися все більше автомобілів кузов яких виконаний із спеціального пластику. Автотранспортна промисловість продовжує свій розвиток і на сьогодні має у своєму арсеналі пластик, що не поступається за міцністю сталі, але при цьому має вагу набагато менше. Звичайно використання пластику несе не мало переваг, наприклад, легкість транспортного засобу. З цієї причини понад половину нинішніх спорткарів збирають із пластиковим кузовом. Через таку тенденцію стає зрозумілим зростання популярності на грунт по пластику .

Виробник: MOBIHEL Код товару: 10732_nash
Однокомпонентне покриття для фарбування пластмасових деталей служить як проміжний шар, що забезпечує адгезію між пластмасою і покривною емаллю.  Застосування: Універсальний праймер для фарбування пластмасових деталей: бампери, дзеркала, спойлери, решітки із пластмаси всіх типів: PP, PP/EPDM,..
418.79 грн 510.72 грн
Без ПДВ:418.79 грн
Виробник: NOVOL Код товару: 12029_nash
NOVOL PLUS 700 Засіб збільшує адгезію є однокомпонентним засобом, що застосовується для збільшення адгезії грунтів, акрилових і поліуретанових лаків насамперед до пластмасових основ (поліпропіленових пластиків та його сумішей), а також до інших типів основ. Наноситься за допомогою пістолета. Пропону..
448.06 грн 546.42 грн
Без ПДВ:448.06 грн
Виробник: NOVOL Код товару: 10707_nash
Швидкосохнучий безбарвний ґрунтувальний засіб, що підвищує адгезію акрилових ґрунтовок акрилових і поліуретанових лаків до різних підстав перш за все з пластикових матеріалів у тому числі з поліпропілену та його сумішей). Продукт має сопло FAN, що дає струмінь, властивості нанесення якого близькі до..
244.18 грн 297.78 грн
Без ПДВ:244.18 грн
Виробник: APP Код товару: 10430_nash
Еластична, швидко сохнуча однокомпонентна грунтовка, що підсилює адгезію покривних лаків і фарб до основи. Призначена для застосування на штучних елементах, таких як: ABS, EMT, ламінат EP, HP-Alloy, PA, РВТР, PC, POM, PP/EPDM, РРО, PUR твердий, PUR м'який і PVC. Відрізняється чудовою адгезією до пов..
237.30 грн
Без ПДВ:237.30 грн
Виробник: APP Код товару: 12202_nash
Еластична, швидко сохнуча однокомпонентна грунтовка, що підсилює адгезію покривних лаків і фарб до основи. Призначена для застосування на штучних елементах, таких як: ABS, EMT, ламінат EP, HP-Alloy, PA, РВТР, PC, POM, PP/EPDM, РРО, PUR твердий, PUR м'який і PVC. Відрізняється чудовою адгезією до пов..
672.00 грн
Без ПДВ:672.00 грн
Виробник: SPECTRAL Код товару: 13314_nash
SPECTRAL Plast 705 - це адгезійний грунт для пластику, сталі та алюмінію в балончику від nbsp; Novol.Використовується для робіт з пластмаси, металу, дереву , бетону. color: rgb(96, 87, 70); font-family: Ubuntu, sans-serif; font-size: 14px;">Властивості:< /p>Незамінний при лакуванні пластиків і поліп..
456.96 грн 537.60 грн
Без ПДВ:456.96 грн
Виробник: BODY Код товару: 10820_nash
Однокомпонентний швидковисихаючий адгезійний грунт з чудовою адгезією до пластикових частин автомобіля. Що відноситься до 1К акрилової системи. Виготовлений на основі комбінації акрилових та синтетичних смол. Застосовується на поверхнях призначених для наступного нанесення лакофарбових матеріалів. П..
782.07 грн 888.72 грн
Без ПДВ:782.07 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)