Menu
Your Cart

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

NOVOL SPRAY Рідка шпаклівка, що розпилюється 1,2 кг + затверджувач 50 мл

NOVOL SPRAY Рідка шпаклівка, що розпилюється 1,2 кг + затверджувач 50 мл
-15 %
NOVOL SPRAY Рідка шпаклівка, що розпилюється 1,2 кг + затверджувач 50 мл
  • Доступність: В наявності
  • Виробник: NOVOL
  • Код товару: 10370
Продано: 323
Переглядів: 201
318.58 грн
374.80 грн
Без ПДВ: 318.58 грн

Доступні варіанти

Шпаклівка для нанесення способом розпилення - двокомпонентний продукт, що наноситься за допомогою малярського пістолета.
Перший компонент – основний – є дисперсією пігментів та наповнювачів у розчині поліефірних смол, має світло-попелястий колір, другий компонент – затверджувач – викликає полімеризацію. Шпаклівка для нанесення способом розпилення служить для вирівнювання незначних тріщин та заглиблень поверхонь перед фарбуванням. Утворює покриття з міцним з'єднанням із загрунтованими та незагрунтованими металевими, бетонними та деякими пластмасовими поверхнями. Еластична, добре шліфується. Поєднується з більшістю доступних на ринку фарб та лаків.

Спосіб застосування:
Шпаклівка SPRAY наноситься за допомогою спеціального пістолета. Шпаклівка служить для заповнення нерівностей та подряпин на поверхні кузова перед його фарбуванням. Шпаклівка є відмінним ізолятором між шарами поліефірної шпаклівки та акрилової фарби. Шпаклівка SPRAY запобігає наслідкам передозування або недокладання затверджувача в поліефірні шпаклівки, що наносяться шпателем.

Розвільнення:
Перед використанням додати до відміреної порції шпаклівки 6-7% затверджувача і ретельно перемішати до однорідної консистенції.
Перемішані компоненти довести до консистенції, придатної для розпилення спеціальним розчинником. Розчинник для шпаклівки SPRAY - додавати максимум 10%.

Нанесення:
Наносити 1-3 шари (сукупна товщина до 0,5 мм) за допомогою спеціального пістолета для фарбування (2,2-3,0 мм, 3-4 бар). Між нанесенням шарів робити перерви для випаровування розчинника – час випаровування залежить від товщини шару. Мінімальна температура нанесення +10°С.

Життєздатність суміші:
Час нанесення з моменту змішування з затверджувачем становить 20 - 30 хв. при температурі +20°С.

Сушка:
Час сушіння прибл. 2 години при температурі +20°С. Час сушіння можна скоротити до 30 хв. підтримуючи температуру +60°С (не вище!)

Шліфування:
Поверхню шпаклівки можна шліфувати сухим способом відповідним наждачним папером спочатку крупнозернистим (Р180 - Р240), потім дрібнозернистим (Р240 - Р320).
Не рекомендується мокре шліфування.

На шпаклівку SPRAY може наноситися - більшість акрилових ґрунтів, фарб та лаків.

Рекомендується зберігати шпаклівку в сухому та прохолодному приміщенні, подалі від джерел тепла. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Поліефірна шпаклівка SPRAY поставляється в упаковках: 0,8 л; 2,7 л. Загальною упаковкою є картонні коробки, які можуть встановлюватись на європіддонах та оберігатися плівкою.

Технічні характеристики
Вес, кг 1,2 + 0,5 мл
Вид Шпатлевка
Країна виробник Польша
Призначення Авто

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре