Menu
Your Cart

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

SOLID GLAS Шпаклівка зі скловолокном 1кг

Наповнювальна поліефірна шпаклівка, посилена скловолокном. Вирізняється дуже високою механічною міцністю, внаслідок чого рекомендується до застосування на початковому етапі шпаклювання. Служить для заповнення лише найглибших нерівностей, а також підсилює розтягнутий після кузовного ремонту метал.

Використання.
Враховуючи високу механічну міцність шпаклівки, її використовують для виправлення найглибших нерівностей. Скловолоконний наповнювач дозволяє накладати шпаклівку товстими шарами, що економить час шпаклювання, дозволяє усувати великі недоліки поверхні за один прохід.
Відмінною рисою шпаклівки є особливий спосіб змішування її із затверджувачем. Цей процес повинен проводитися перемішуванням, а не втисканням, як це відбувається з усіма іншими видами шпаклівок. В іншому випадку довгі скловолокна можуть бути перерізані шпателем, що призведе до втрати шпаклівкою своїх фізичних властивостей (насамперед - механічної міцності). <

Обробка.
При машинному способі обробки повинна бути використана ротаційно-вібраційна машинка з ходом ексцентрика 6-10мм та твердим шліфувальним диском (для більш точного виведення площини). Градація шліфувального паперу - Р80.
При ручній обробці необхідно використовувати жорсткі шліфувальні блоки та папір градацією Р80.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре