Menu
Your Cart

Мы працюємо і чекаємо Ваших замовлень. Слава Україні!

SOLID ALU шпаклівка з алюмінієвим пилом 1кг

SOLID ALU шпаклівка з алюмінієвим пилом 1кг
-20 %

Наповнювальна поліефірна шпаклівка посилена частинками алюмінію. Серед продуктів свого класу вирізняється високою механічною міцністю, пластичністю, а також здатністю легко переносити великі перепади температур та вібрацію. Не залишає кордону під час шліфування в місцях переходів з нешпатльованою поверхнею.


Використання.
Завдяки дрібнозернистій структурі шпаклівки, її використовують для заповнення дрібних нерівностей. Використання шпаклівки в місцях переходів від шпатльованої до нешпатльованої поверхні дозволяє уникнути при обробці утворення сколів, характерних для середньо-і крупнозернистого матеріалу. Також можливе використання для вирівнювання глибоких нерівностей. Наявність алюмінієвого наповнювача забезпечує коефіцієнт температурного розширення шпаклювання Alu, близький до аналогічного показника самого металу. Це
дозволяє застосовувати шпаклівку на деталях, схильних до температурного впливу (наприклад, капот автомобіля), виключаючи при цьому ризик утворення тріщин.

Обробка.
При машинному способі обробки повинна бути використана ротаційно-вібраційна машинка з ходом ексцентрика 6-10мм та твердим шліфувальним диском (для більш точного виведення площини). Градація шліфувального паперу - Р80-Р150.
При ручній обробці необхідно використовувати жорсткі шліфувальні блоки та папір градацією - Р120 - Р180.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре